86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Mirë se vini në SINIWO


Yuyao Xianglong Komunikim Industrial Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2005, ndodhet në Yuyao, Ningbo, Provinca Zhejiang. Kryesisht është e specializuar në prodhimin e aparateve telefonike të komunikimit industrial dhe ushtarak, djepet, tastierat dhe aksesorët e lidhur. Zhvillim With14 vjet, ajo ka 6,000 metra katrorë të bimëve të prodhimit dhe 80 punonjës tani, e cila ka aftësinë nga dizajni origjinal të prodhimit, zhvillimin e derdhur, procesin e derdhur injeksion, përpunimin fletë metalike punching, mekanike ...

Shiko me shume

Pse të zgjidhni na


Shiko me shume

Klasifikimi i produktit

Shiko me shume

Fabrika jonë

TË KËRKOJË NJË KUOTËShënim: që të gjitha informacionet nuk duhet të plotësohen për të marrë një vlerësim. Sidoqoftë, sa më forma të jetë më e plotë, aq më mirë mund t'i shërbejmë kërkesës suaj dhe të përpunojmë porosinë tuaj nga kjo citat.

Marrja e citateve