86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera me aliazh zinku

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera me aliazh zinku

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572404048167428.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572404048503970.jpg

Tastiera metalike e aliazhit të zinkut B509

Përshkrim:

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1.Key frame uses high quality zinc alloy.

2. Butonat janë bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë, me një aftësi të fortë kundër shkatërrimit.

3. Me gome silikoni natyrore përçuese - rezistencë ndaj motit, rezistencë ndaj korrozionit, anti-plakje.

4. PCB me dy anë me gisht të artë, rezistencë ndaj oksidimit.


1. Ngjyra e butonit: krom i ndritshëm ose krom mat.

2. Ngjyra kryesore e kornizës sipas kërkesave të klientit.

3. Me ndërfaqe alternative.


Specification

Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP54

Forca e Aktivizimit

250g / 2.45N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 1 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni