86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera me aliazh zinku

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera me aliazh zinku

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572404611284222.jpg

Tastiera telefonike në natyrë me butona të mëdhenj B529

Përshkrim:

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1.Key frame uses high quality 304 SUS stainless steel.

2. Butonat janë bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë, me një aftësi të fortë kundër shkatërrimit.

3. Me gome silikoni natyrore përçuese - rezistencë ndaj motit, rezistencë ndaj korrozionit, anti-plakje.

4. PCB me dy anë me gisht të artë, rezistencë ndaj oksidimit.


1. Ngjyra e butonit: krom i ndritshëm ose krom mat.

2. Ngjyra kryesore e kornizës sipas kërkesave të klientit.

3. Me ndërfaqe alternative.


Specification


Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP67

Forca e Aktivizimit

250g / 2.45N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 1 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106KpaApplication

Why na zgjidhni

Na kontaktoni