86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera me aliazh zinku

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera me aliazh zinku

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572402875467221.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572402875108080.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572402875994645.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572402876956194.jpg

Tastiera e telefonit të telefonit me butona të rrumbullakëta B502

Përshkrim:

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Korniza kryesore përdor plastikë të veçantë PC / ABS.

2. Butonat janë bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë, me një aftësi të fortë kundër shkatërrimit.

3. Me gome silikoni natyrore përçuese - rezistencë ndaj motit, rezistencë ndaj korrozionit, anti-plakje.

4. PCB me dy anë me gisht të artë, rezistencë ndaj oksidimit.


1. Ngjyra e butonit: krom i ndritshëm ose krom mat.

2. Ngjyra kryesore e kornizës sipas kërkesave të klientit.

3. Me ndërfaqe alternative.


Specification

Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP54

Forca e Aktivizimit

250g / 2.45N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 1 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni