86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera LED me çelik inox

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera LED me çelik inox

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572398375393595.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572398375822027.jpg

Prova Vandal rs485 çeliku inox IP65 tastiera e papërshkueshme nga uji tastiera B884

PËRSHKRIMI

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Materiali: 304 # çelik i pastruar.

2. Gome silikoni përçuese e prodhuar duke përdorur gome natyrale, rezistencë ndaj konsumimit, rezistencë ndaj korrozionit, anti-plakje

3. Korniza e tastierës prej çeliku të pandryshkshëm është në dispozicion si kërkesë e klientit.

4. PCB në të dy anët (e personalizuar), kontaktet Përdorimi i gishtit të artë të procesit të arit, kontakti është më i besueshëm

5. Ngjyra LED është e personalizuar.


1. Paraqitja e butonave mund të personalizohet si kërkesë e klientit. 

2. Me përjashtim të telefonit, tastiera mund të projektohet edhe për qëllime të tjera.


Specification

Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65

Forca e Aktivizimit

250g / 2.45N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 1 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa

Ngjyra LED

Customized


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni