86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera LED me çelik inox

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera LED me çelik inox

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572335523471092.png
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572335523551781.png
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572335523867058.png
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572335526377376.png
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577166101674355.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577166102962316.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577166102621246.jpg

Tastiera mjekësore usb me fjalëkalim ushtarak çelik inox B807

PËRSHKRIMI

it isi mainly for military operating machine, industrial operating machine and etc.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1.Key frame uses SUS304# brushed stainless steel.

2. Butonat janë bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë, me një aftësi të fortë kundër shkatërrimit.

3. Me gome silikoni natyrore përçuese - rezistencë ndaj motit, rezistencë ndaj korrozionit, anti-plakje.

4. PCB me dy anë me gisht të artë, rezistencë ndaj oksidimit.

5. Ngjyra LED është e personalizuar.


1. Materiali: SUS304 # çelik inox i krehur.

2. PCB me dy anë me gisht të artë, rezistencë ndaj oksidimit.

3. Janë të disponueshme 800 topa fotoelektrik DPI dhe topi lazer 1200DPI.

4. I përshtatshëm për sistemin DOS / Windows95 / 98 / NT / NE / 2000/2003 / XP / Vista / win7 / Linux / Unix / Mac OSX.


Specification

Tensioni Input

Tensioni i hyrjes: 5V, Rryma = 30mA

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP67

Forca e Aktivizimit

120g / 1.17N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 2 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

1.5mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa

Ngjyra LED

Customized


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni