86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera LED me çelik inox

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera LED me çelik inox

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334551607783.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334551464593.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334551768667.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334552508474.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334552597646.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334553689068.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572334554400371.jpg

Prekje optike 15 çelësa Tastiera çelik inox e ndriçuar e ndriçuar 65 809 BXNUMX

PËRSHKRIMI

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1. Material: 304# brushed stainless steel.

2. Integrated design in keys with front panel   

3. Infrared Induction keys with LED indicated

4. Different LED color is available.

5. The keys layout is customized


1. Paraqitja e butonave mund të personalizohet si kërkesë e klientit. 

2. Me përjashtim të telefonit, tastiera mund të projektohet edhe për qëllime të tjera.


Specification

Tensioni Input

3.3V +/- 0.3V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP67(The front panel)

Vandalproof Grade

IK08

Jeta e punës

More than 2 million time per key

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa

Ngjyra LED

Customized


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni