86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera LED me çelik inox

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera LED me çelik inox

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572336796818578.png
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577168099159290.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577168099175484.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572336796916471.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572336796290774.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572336799324529.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577168099720858.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577168099771048.jpg

12 çelësat tastiera B65 e kontrollit të hyrjes së ndriçuar të papërshkueshëm nga uji metalik IP880

PËRSHKRIMI

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1. Materiali: 304 # çelik i pastruar.

2. Gome silikoni përçuese e prodhuar duke përdorur gome natyrale, rezistencë ndaj konsumimit, rezistencë ndaj korrozionit, anti-plakje

3. Korniza e tastierës prej çeliku të pandryshkshëm është në dispozicion si kërkesë e klientit.

4. PCB në të dy anët (e personalizuar), kontaktet Përdorimi i gishtit të artë të procesit të arit, kontakti është më i besueshëm


1. Paraqitja e butonave mund të personalizohet si kërkesë e klientit. 


Specification

Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65

Forca e Aktivizimit

250g / 2.45N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 1 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa

Ngjyra LED

Customized


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni