86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera plastike

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera plastike

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572413888754598.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572413886587276.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572413886162816.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572413890792840.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572413891569018.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572413892735664.jpg

Rregullues i flakës ABS 3x4 12 tastiera plastike dixhitale plastike B102

PËRSHKRIMI

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1.Key frame using special PC / ABS plastic

2.Keys use flame resistant ABS material with silver painting, seems like metal material.

3.Conductive rubber made of natural silicone,corrosion resistance, Aging resistance

4.Circuit board using double-sided PCB (customized), contacts Gold-finger use of gold process, the contact is more reliable


1.Buttons and text color according to customer requirements

2.Key frame color according to customer requirements

3.With the exception of the telephone, the keyboard can also be designed for other purposes


Specification

Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65

Vandal proof Grade

IK08

Jeta e punës

Më shumë se 2 milion kohë për çelës

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Elasticiteti kryesor

200g / 2N

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30% -95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni