86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Tastiera plastike

Ti je ketu : home>Produkte>Tastiera>Tastiera plastike

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1576740908282341.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572414340444248.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1576740908713808.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1576740908809151.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1576740909835058.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1576740910126731.jpg

Tastiera telefonike alfanumerike e tastierës me prapavijë plastike 4x4 me shtrirje B201

Përshkrim:

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1. Korniza kryesore përdor plastikë të veçantë PC / ABS.

2. Çelësat bëhen me injeksion sekondar dhe fjalët nuk do të bien kurrë, kurrë nuk zbehen.

3. Goma përçuese është bërë nga rezistenca natyrore e silikonit-korrozionit, rezistencës ndaj plakjes.

4. Bordi i qarqeve duke përdorur PCB të dyanshme (të personalizuar), kontakte përdorimi i gishtit të artë të procesit të arit, kontakti është më i besueshëm.

5. Ngjyra LED është e personalizuar.


1. Butonat dhe ngjyra e tekstit mund të bëhen si kërkesa të klientit.

2. Ngjyra kryesore e kornizës është në përputhje me kërkesat e klientit.

3. Me përjashtim të telefonit, tastiera mund të projektohet edhe për qëllime të tjera.


Specification

Tensioni Input

3.3V / 5V

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65

Forca e Aktivizimit

250g / 2.45N (Pika e presionit)

Jeta e gomës

Më shumë se 1 milion cikle

Distanca kryesore e udhëtimit

0.45mm

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Temperatura Storage

-40 ℃~+ 85 ℃

Lageshtia relative

30%-95%

Presioni atmosferik

60Kpa-106Kpa

Ngjyra LED

Customized


Application

Why na zgjidhni

Na kontaktoni