86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Metal i përbashkët

Ti je ketu : home>Produkte>Metal i përbashkët

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572503778134208.jpg

Alloy e zinkut industrial të përbashkët-D07

PËRSHKRIMI

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Fuqi shumë anti-shkatërruese

2. Performancë e mirë anti-erozive 

3. Rrotullim fleksibël, lidhje e besueshme


1. Ngjyrat e kokës së lidhësit janë të veshura me krom: Krom i lëmuar ose me rërë

2. Ngjyrat e rrëshqitësit janë të veshura me krom: Krom i lëmuar ose me rërë

3. Lartësia e korridorit mund të përpunohet në përputhje me kutinë e telefonit të klientit

4. Kërkesat e klientit janë në dispozicion


Specification

Why na zgjidhni