86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Switchelësi i goditjes

Ti je ketu : home>Produkte>Switchelësi i goditjes

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572492445848828.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572492444504423.jpg

Vandal djepi metalik i aliazhit të zinkut C01

Përshkrim:

Isshtë kryesisht për sistemin e kontrollit të hyrjes, telefonin industrial, makinën e shitjes, sistemin e sigurisë dhe disa pajisje të tjera publike.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Trupi i grepit i bërë nga kromi i aliazhit të zinkut me cilësi të lartë, ka një aftësi të fortë anti-shkatërrim.

2. Mbulesa sipërfaqësore, rezistenca ndaj korrozionit.

3. Mikroçelës me cilësi të lartë, vazhdimësi dhe besueshmëri.


1. Ngjyra është opsionale

2. Sipërfaqja e grepit mat / e lëmuar.

3. Range:Suitable for A01、A02、A15 handset


Specification

Jeta e shërbimit

>500000

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Temperatura e funksionimit

-30℃ ~+65

Lagështia relative

30%~90%RH

Temperatura Storage

-40℃ ~+85

Lageshtia relative

20% ~ 95%

Presioni atmosferik

60~106 K Pa


Application

Why na zgjidhni