86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

Switchelësi i goditjes

Ti je ketu : home>Produkte>Switchelësi i goditjes

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572492891840494.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577767649801808.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572492891561732.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577767649678190.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1577767649714020.jpg

Ndërprerësi magnetik i fiksimit për celularin e stilit telefon G-C06

Përshkrim:

This cradle is mainly designed for vandal proof telephone with rugged cradle.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Trupi i grepit i bërë nga kromi i aliazhit të zinkut me cilësi të lartë, ka një aftësi të fortë anti-shkatërrim.

2. Mbulesa sipërfaqësore, rezistenca ndaj korrozionit.

3. Mikroçelës me cilësi të lartë, vazhdimësi dhe besueshmëri.


1. Ngjyra është opsionale

2. Sipërfaqja e grepit mat / e lëmuar.

3. Range:Suitable for A01、A02、A14、A15、A19 handset


Specification

Jeta e shërbimit

>500000

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Temperatura e funksionimit

-30℃ ~+65

Lagështia relative

30% ~ 90% RH

Temperatura Storage

-40℃ ~+85

Lageshtia relative

20% ~ 95%

Presioni atmosferik

60~106 K PaApplication

Why na zgjidhni