86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

receptor telefoni

Ti je ketu : home>Produkte>receptor telefoni

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415832362482.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415839516852.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415838567128.jpg

Telefoni i kontrollit anti-vandalizëm PTT A24

Përshkrim:

This handset is mainly designed for noisy area industrial telephone, like chemical plant, steel plant, mining telecommunication, etc.

hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Shell është bërë nga PC / ABS speciale 

2. Low temperature resistant PVC coiled Cord.

3. Transmetues dhe marrës i papërshkueshëm nga Pierce dhe Hi-Fi.

4. Mechanical PTT switch to control microphone. 


1. The length of the curly cord,standard is 250mm, the diameter of the cord is Φ5mm. The length could be customized as customer's request.

2. Lidhësi mund të zgjidhet: Y-lopatë, RJ11, XH-fq, USB, Audio Jack, Aviation Joint, Lidhës XLR, etj. 

3. Ngjyra e telefonit: standardi është i zi ose i kuq, ngjyra tjetër mund të personalizohet. 

4. Mikrofoni: Mikrofoni i elektretit ose mikrofoni Dinamik.


Specification

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65 

Zhurma e ambientit

≤60dB

Frekuenca e punës

300~3400 Hz

SLR

5~15 dB

RLR

-7~2 dB

STMR

≥7 dB

Temperatura të punës

-25℃ ~+65

Lageshtia relative

 ≤95%

Presioni atmosferik

80~110 K PaApplication

Why na zgjidhni