86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

receptor telefoni

Ti je ketu : home>Produkte>receptor telefoni

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572414969387377.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572414970738932.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572414975860396.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572414970265566.jpg

Aparat celular portabël i papërshkueshëm nga uji IP67 A25

Përshkrim:

Isshtë kryesisht për pajisjet ushtarake të telekomunikacionit, të gjitha llojet e radiove etj.


hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Shell është bërë nga PC i përforcuar me fibra.

2. Kordoni i mbështjellë me provë moti TPU me tel të mbrojtur.

3. Marrësi i rezistencës së rezistencës Hi-Fi 1000 ohm. 

4. Transmetuesi dinamik i rezistencës së zhurmës së rezistencës ndaj zhurmës 150 ohm.


1. Gjatësia e kordonit të mbështjellë mund të personalizohet dhe gjatësia standarde është 250 mm. 

2. Lidhësi mund të zgjidhet: Y-spade, RJ11, XH-plug, USB, Audio Jack, Amphenol AP-125 Aviation Joint, Lidhës XLR, etj. 


Specification

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP67

Zhurma e ambientit

≤100dB

Frekuenca e punës

200~4000 Hz

Temperatura të punës

-45℃ ~+65

Lageshtia relative

 ≤95%

Presioni atmosferik

80~110 K PaApplication

Why na zgjidhni