86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

receptor telefoni

Ti je ketu : home>Produkte>receptor telefoni

  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572483577393077.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572483577180548.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572483579819176.jpg
  • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572483578943882.jpg

Telefoni ushtarak sup sup i ushtrisë HiFi A12

Përshkrim:

This handheld speaker mic is widely suitable for military activity, hunting, shooting game and others that need quick and convenient communication. Built-in big speaker isolates noise to create a super clear sound. And high sensitivity keeps you in touch with partners. Furthermore, it can be placed on the shoulders.

hetim
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • Aplikacion
  • Pse të zgjidhni na
  • hetim

1. Shell është bërë nga PC / ABS speciale 

2. PVC coiled Cord 

3. Transmetues dhe marrës i papërshkueshëm nga Pierce dhe Hi-Fi.


1. The standsrd length of the curly cord is 250mm, the diameter of the cable is Φ5mm.

2. Lidhësi mund të zgjidhet: Y-lopatë, RJ11, XH-fq, USB, Audio Jack, Aviation Joint, Lidhës XLR, etj. 

3. Ngjyra e telefonit: standardi është i zi ose i kuq, ngjyra tjetër mund të personalizohet. 

4. Mikrofoni: Mikrofoni i elektretit ose mikrofoni Dinamik.


Specification

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP67

Zhurma e ambientit

≤100dB

Frekuenca e punës

200~4000 Hz

Temperatura të punës

-45℃ ~+55

Lageshtia relative

 ≤95%

Presioni atmosferik

80~110 K Pa


Application

Why na zgjidhni