86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

receptor telefoni

Ti je ketu : home>Produkte>receptor telefoni

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572489867744792.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572489920860623.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572489869225446.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572489920107165.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1585125599353827.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1585125599678254.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1585125598897613.jpg

Telefoni shumëngjyrësh i makinës së vetë-shërbimit USB A22

Përshkrim:

It is mainly designed for access control system, industrial telephone, vending machine, security system and some other public facilities.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1. Shell is made of special ABS. 

2. Kordonin e mbështjellë PVC ose kabllon e drejtë.

3. Transmetues dhe marrës i papërshkueshëm nga Pierce dhe Hi-Fi.


1. The standard length of the cord is 250mm, the diameter of the cable is Φ5mm.

2. Lidhësi mund të zgjidhet: Y-lopatë, RJ11, XH-fq, USB, Audio Jack, Aviation Joint, Lidhës XLR, etj. 

3. Handset Color: standard is black or white, other color can be customized. 

4. Mikrofoni: Mikrofoni i elektretit.


Specification

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65

Zhurma e ambientit

≤60dB

Frekuenca e punës

300~3400 Hz

SLR

5~15 dB

RLR

-7~2 dB

STMR

≥7 dB

Temperatura të punës

-30℃ ~+50

Lageshtia relative

 ≤95%

Presioni atmosferik

80~110 K Pa


Application

Why na zgjidhni