86-574-22707122

Të gjitha kategoritë

receptor telefoni

Ti je ketu : home>Produkte>receptor telefoni

 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415556297066.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415556383977.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415557348798.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415558907758.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415558453832.jpg
 • https://www.yyxlong.com/upload/product/1572415559815386.jpg

Celulari telefonik me presion të forcës anti zhurmshme-A02

Përshkrim:

Kjo pajisje është me sipërfaqe mat dhe me karakteristika të rënda. Përdoret kryesisht në telefonin e burgut, telefonin e uzinës kimike dhe telefonin e fabrikës së funksionimit të naftës.


hetim
 • Përshkrim
 • Specifikim
 • Aplikacion
 • Pse të zgjidhni na
 • hetim

1. Shell është bërë nga PC speciale / ABS / ABS rezistente ndaj flakës. 

2. Kordoni: 304 # kordon i blinduar prej çeliku inox ose kordoni i mbështjellë PVC 

3. Transmetues dhe marrës i papërshkueshëm nga Pierce dhe Hi-Fi.


1. Gjatësia e tubit është fleksibël, standardi është 900 mm, diametri i tubit: Φ8.4mm , Φ7.8mm , Φ6.5mm 

2. Lidhësi mund të zgjidhet: Y-lopatë, RJ11, XH-fq, USB, Audio Jack, Aviation Joint, Lidhës XLR, etj. 

3. Diametri i litarit të çelikut me forcë të lartë mund të zgjidhet: standardi është Φ1.6mm, diametri tjetër është Φ2.0mm, Φ2.5mm 

4. Ngjyra e telefonit: standardi është i zi ose i kuq, ngjyra tjetër mund të personalizohet. 

5. Mikrofoni: Mikrofoni i elektretit ose mikrofoni Dinamik.


Specification

Klasa e papërshkueshme nga uji

IP65

Zhurma e ambientit

≤60dB

Frekuenca e punës

300~3400 Hz

SLR

5~15 dB

RLR

-7~2 dB

STMR

≥7 dB

Temperatura të punës

-25 ℃~+ 65 ℃

Lageshtia relative

≤95%

Presioni atmosferik

80~110 K PaApplication

Why na zgjidhni