-86 574 22707122-

сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>Вести

Водоотпорна тастатура Xianglong B725 што се користи во кабинетот за складирање во Франција

Време:-2021 11 01-

Водоотпорна тастатура Xianglong B725 што се користи во кабинетот за складирање во Франција

Неодамна нашата тастатура B725 се користеше во еден од кабинетите за чување на нашите клиенти. Еве ја сликата што ја испрати клиентот.

B725.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ние сме специјализирани во индустриска тастатура за кабинет за складирање, автомати, машини за банкомат и систем за контрола на пристап. Тастатурите се водоотпорни, доказ за вандал, доказ за експлозија. Доколку имате какви било интереси, слободно контактирајте ме!

Алис Хан

давател на решенија за тастатури

Додај: бр. 21 Среден пат Мост Гуосианг улица Ланџианг улица Јујао Zеџијанг 315400

Тел: + 86-574-22707966 / Мобилен: +8613858293721

Е-пошта: sales02@yyxlong.com / 3004537440@qq.com.

Скајп: +8613858293721

WhatsApp: 13858293721