-86 574 22707122-

сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>Вести

Xianglong црвена слушалка користена во телефон за итни случаи во САД

Време:-2021 04 05-

Xianglong црвена слушалка користена во телефон за итни случаи во САД

Ослободете ја нашата црвена слушалка А01 што се користи во телефонскиот итен телефон на клиентот во САД. Еве ја сликата што ја обезбеди нашиот клиент.

A01 红色 2

Ние сме специјализирани во индустриски слушалка и тастатура за индустриска комуникација. бојата, интерфејсот, материјалот на слушалката може да се прилагодат. Нашата слушалка е водоотпорна, отпорна на вандали и од експлозија. Доколку имате какви било интереси, топло добредојде контактирајте не!

Алис Хан

Давател на решенија за индустриска комуникација

Додај: бр. 21 Среден пат Мост Гуосианг улица Ланџианг улица Јујао Zеџијанг 315400

Тел: + 86-574-22707966 / Мобилен: +8613858293721

Е-пошта: sales02@yyxlong.com / 3004537440@qq.com.

Скајп: +8613858293721

WhatsApp: 13858293721