-86 574 22707122-

сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>Вести

Xianglong A16 PTT слушалки користени во Полска за проект за интегриран диспечерски комуникациски систем

Време:-2020 12 23-

Што е диспечерски систем?

Системот за испраќање главно се користи во командни места за итни случаи, дежурни простории, центри за итни случаи, мини, возила за итни случаи итн. Со помош на конзолата за испраќање на екран на допир, корисниците можат да издаваат известувања и команди за итни случаи на најбрз и најефикасен начин и можат интуитивно да прикажуваат статусот на известениот објект.


Ксианглонг е водечки производител и снабдувач на индустриска телефонска слушалка, нашиот клиент ги сподели фотографиите за инсталација погоре и ни рече дека се многу задоволни со нашата телефонска слушалка и работниот модул (база). Сите слушалки се совршени и работат добро таму.

微 信 图片 _20201121134434

естер-микротел2

Тие купија серија од A16 телефон со PTT и биро модул (база) за различни проекти. Ние поддржуваме ОЕМ и обезбедуваме разни прилагодени услуги, како што се микрофон и приемници, приклучоци, логоа, бои, итн. Сите се опционални.


Ксианглонг обезбедува широк спектар на специјални телефонски додатоци и уникатни услуги за клиентите. Со 15-годишен развој, можеме брзо да прилагодиме разни нестандардни слушалки, тастатури и лулки за клиенти. Преземањето да обезбедиме сигурни, деликатни индустриски и воени тастатури и телефонски слушалки е нашата компанија мисија, ние се фокусираме да бидеме глобален лидер во индустриска тастатура и телекомуникациски слушалки!


За повеќе детали. Добредојдовте да ни испратите по е-пошта или да побарате истрага на www.yyxlong.com. Ние секогаш сме подготвени да освоиме проекти за вас!