-86 574 22707122-

сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>Вести

4x4 16 тастатура метална тастатура незаситени во мобилни диспензери за гориво

Време:-2020 08 27-

     Просперитетот на економскиот пазар исто така го зголеми појавувањето на многу индустрии, а исто така продолжија да се појавуваат разни производствени средства. Меѓу овие опрема, мобилните диспензери за гориво се едни од нив, со интелигентни функции, што им го прави на потрошувачите попогодно полнењето гориво.

    4x4 16 копчиња Метални тастатури (познати во индустријата како тастатури „целосни патувања“) се погодни за камиони, нафтени станици, фарми и фабрики за полнење или издавање масло за автомобили или машини. Нашиот клиент сподели со нас неколку инсталирани слики и рече дека тие се многу задоволни од нашата метална тастатура отпорна на вандал и дадоа многу позитивен коментар!

Серија Xianglong B7XX 4x4 16 копчиња метални тастатури користење рамка и копчиња од не'рѓосувачки челик за издржливост Оптимизира ергономијата и високите перформанси против удари. Серија B5XX 4x4 метална тастатура користејќи рамка и клучеви од материјал од легура на цинк, тоа е исто така прилично добар избор за диспензери за гориво, како висок квалитет и пониска цена.

Тастатурата, исто така, препорачува примена на области како што се вендинг машини, банкомати и брави на ормани.

Обезбедување на корисници со задоволителни високо-технолошки производи отсекогаш било извршување на Xianglong, потпирајќи се на развојот на науката и технологијата.

За да дознаете повеќе за нас, посетете ја: https://www.yyxlong.com