-86 574 22707122-

сите категории

Контакт

Ти си тука : Дома>Контакт

Контакт Инфо

Yuyao Xianglong комуникација Индустриски копродукции, ООД Македонски

адреса:
Бр. 21 Среден пат Мост Гуоксианг Мост Лањианг Улица Јујао Zеџијанг во Кина
Тел:
-86 574 22707122-
Мобилен:
86-13858299721
Факс:
-86 574 22709788-
Е-пошта:
sales01@yyxlong.com
Контакт

мапа